Türk İşi Dondurma ve Captain Marvel’ın Zirve Yarışı Devam Etti!

Türk İşi Dondurma ve Captain Marvel’ın Zirve Yarışı Devam Etti!

  April 2, 2019

  81 Okunma

DOGEDAY

Yeni haftalarında Türk İşi Dondurma ve Captain Marvel arasındaki zirve mücadelesi devam etti. Üçüncü haftasında gösterimlerine devam “Türk İşi Dondurma”, Box Office Türkiye verilerine göre zirvede kalmaya devam etti!   Genel olarak Mart ayı boyunca devam eden sinema gişelerindeki durgunluk, bu hafta sonu yerel seçim dolayısıyla kendini daha da belli etti. Nisan ayında Avengers: Endgame’in vizyo...

Yeni haftalarında Türk İşi Dondurma ve Captain Marvel arasındaki zirve mücadelesi devam etti. Üçüncü haftasında gösterimlerine devam “Türk İşi Dondurma”, Box Office Türkiye verilerine göre zirvede kalmaya devam etti!

 

Genel olarak Mart ayı boyunca devam eden sinema gişelerindeki durgunluk, bu hafta sonu yerel seçim dolayısıyla kendini daha da belli etti. Nisan ayında Avengers: Endgame’in vizyona girmesiyle, bu durgunluğun biraz daha dağılması bekleniyor.

 

Cuma günü vizyondaki üçüncü haftasına giren yerli film Türk İşi Dondurma, geçtiğimiz haftadaki zirve sırasını bu hafta da korudu. Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu’nun başrolünde yer aldığı film, yeni haftasının başlangıcında 59.843 kişi tarafından izlendi.

 

Dördüncü haftasına giren Captain Marvel, 57.427 izleyiciyle ikinci sıradaki yerini devam ettirdi. Murat Boz ve Seda Bakan’ın rol aldığı bir diğer yerli film Öldür Beni Sevgilim ise, 42.410 kişiyi salonlara götürerek üçünü sırayı aldı. Mucizeler Parkı ise, 35.332 izleyiciyle geçtiğimiz haftaya göre Öldür Beni Sevgilim ile yer değiştirerek dördüncü sıraya inmiş oldu.

 

Haftanın yeni filmlerinden The Professor and the Madman yani ‘Deli ve Dahi’ ise, 22.126 izleyiciyle kendine beşinci sırada yer buldu. Bu hafta vizyona giren yerli film ‘Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle’ ise ilk üç günde umduğu şansı bulamadı. 12. sıraya yerleşen film, sadece 7.294 izleyiciyi salonlara çekebildi.

 

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden HDFilmHane sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.