İnteraktif Dizi You vs. Wild’ dan Türkçe Fragman

İnteraktif Dizi You vs. Wild’ dan Türkçe Fragman

  April 2, 2019

  107 Okunma

DOGEDAY

10 Nisan 2019’da Netflix dijital platformu üzerinden izleyicilerle buluşmaya hazırlanan You vs Wild’dan Türkçe fragman geldi. İnteraktif film Black Mirror: Bandersnatch’in gördüğü büyük ilgiden sonra, benzer formattaki You vs Wild dizisi 8 bölüm olarak izleyicinin beğenisini sunulacak. You vs. Wild’da “hayatta kalma uzmanı” olarak tanınan Bear Grylls, izleyiciler tarafından yönlendirilebilecek...

10 Nisan 2019’da Netflix dijital platformu üzerinden izleyicilerle buluşmaya hazırlanan You vs Wild’dan Türkçe fragman geldi.

 

İnteraktif film Black Mirror: Bandersnatch’in gördüğü büyük ilgiden sonra, benzer formattaki You vs Wild dizisi 8 bölüm olarak izleyicinin beğenisini sunulacak. You vs. Wild’da “hayatta kalma uzmanı” olarak tanınan Bear Grylls, izleyiciler tarafından yönlendirilebilecek. Karşılaştığı durumlarda, izleyiciye iki tercih sunulacak ve Bear Grylls izleyicinin tercihi yönünde harekete geçecek.

Bakalım Netflix izleyicisi,  yıllardır Discovery Channel’da yaptığı Man vs. Wild ismindeki doğada hayatta kalma programıyla, kendine has bir hayran kitlesine sahip olan Bear Grylls’in macerasına ortak olmaktan hoşlanacak mı?

Rol alacağı yeni interaktif dizisi için riskin yüksek olduğunu belirten Bear Grylls, ayrıca türünün ilk örneği olacak bu yapımda olmakta gurur duyduğunu ve izleyicilerinin onun yerinde olarak doğayı keşfedecek olmalarının oldukça heyecan verici olduğunu belirtti.

You vs. Wild, izleyicisiyle 10 Nisan’da Netflix dijital platformu üzerinden buluşacak. Merakla beklenen interaktif dizinin ilk Türkçe fragmanını haberin üst tarafında bulabilirsiniz.

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden HDFilmHane sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.