Game of Thrones’tan Bir Tanıtım Videosu Daha Geldi!

Game of Thrones’tan Bir Tanıtım Videosu Daha Geldi!

  April 3, 2019

  122 Okunma

DOGEDAY

Merakla beklenen dizi Game of Thrones’un 8. ve final sezonu 14 Nisan tarihinde hayranlarıyla buluşacak. Geçtiğimiz günlerde iki tanıtım videosu daha yayınlanarak hayranlarını daha da heyecanlandıran Game of Thrones 8. Sezondan bir yeni tanıtım videosu daha geldi. Oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thorenes sekizinci ve son sezonuyla hayranlarıyla son defa buluşmaya hazırlanı...

Merakla beklenen dizi Game of Thrones’un 8. ve final sezonu 14 Nisan tarihinde hayranlarıyla buluşacak.

 

Geçtiğimiz günlerde iki tanıtım videosu daha yayınlanarak hayranlarını daha da heyecanlandıran Game of Thrones 8. Sezondan bir yeni tanıtım videosu daha geldi. Oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thorenes sekizinci ve son sezonuyla hayranlarıyla son defa buluşmaya hazırlanıyor.

Televizyon tarihinin belki de en büyük savaşına tanıklık edeceğimiz final sezonunda, bu büyük savaşa ek olarak, taht mücadelelerini ve yeni ittifakların kurulmasını da heyecanla izleyeceğimiz dizi,  George R. R. Martin’in kitabından uyarlanıyor. Game of Thrones’in son sezonu 90 dakikalık 6 bölümden oluşacak.

Game of Thrones’in ekranlara veda etmesinin ardından ise, dizinin yakaladığı başarıyı ve hayran kitlesini kaybetmemek için HBO yoğun bir çalışma başladı. Game of Thrones’un spin-off’u niteliğinde olan The Long Night için de çalışmaları sürdüren kanal, Sebastian A. Jones tarafından yaratılan bir fantastik evrende geçen çizgi roman serisi Asunda’nın haklarını da satın aldı.

Game of Thrones’un yeni bir tanıtım videosu daha yayınlanan 8. Ve final sezonu 14 Nisan tarihinde HBO’da izleyiciyle buluşacak.

 

Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden HDFilmHane sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.